Студенти кафедри гуманітарних наук, культури і мистецтва зустрілися з командою Суспільне Полтава

30.10.2023

30-го жовтня у Кременчуцькому національному університеті відбулася зустріч журналістів Суспільне Полтава зі здобувачами освіти. Зустріч, до якої доєдналися й студенти нашої кафедри, проходила в університетській бібліотеці. Команду Суспільного представляли: керівниця напряму проєкту із розбудови гіперлокальної мережі Суспільного Євгенія Гайфер, головна редакторка Суспільне Полтава Карина Москаленко, кореспондент Суспільне Полтава Віра Черняк. Масштабний проєкт «Медіа мають значення — ініціатива з розвитку місцевого самоврядування та доброчесності» реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Комунікаційний тур фахівців Суспільного до Кременчука відбувся в межах зазначеного проєкту, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Здобувачі мали змогу ознайомитися з техніками і технологіями масової соціальної комунікації, зі специфікою представлення організацій і проєктів у соціальних мережах