ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗА ПЕРШИМ ТА ДРУГИМ РІВНЯМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 022 ДИЗАЙН!

29.01.2024

Щиро вітаємо К. Писаренко, здобувачку першого рівня вищої освіти за спеціальністю 022 Дизайн (випуск 2023 р.), з перемогою у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт за першим та другим рівнями вищої освіти зі спеціальності 022 Дизайн!

Конкурс проходив на базі Херсонського національного технічного університету. На ньому було представлено велику кількість випускних проєктів талановитих студентів-дизайнерів бакалаврського і магістерського (!) рівнів з усіх університетів України, що здійснюють підготовку здобувачів за спеціальністю 022 Дизайн, проте саме робота «Дизайн-проєкт серії постерів «Творчість В. Кричевського» випускниці нашої кафедри К. Писаренко (науковий керівник – старший викладач кафедри ГНКМ О. Мацак) була відзначена призовим (ІІІ) місцем!

Також журі конкурсу високо оцінило випускні роботи Є. Куценко «Дизайн-проєкт серії стендів для оформлення простору навчальної майстерні» (науковий керівник – доцент кафедри ГНКМ Л. Бутко) та А. Скиби «Дизайн-проєкт засобів візуалізації спеціальності 022 Дизайн» (науковий керівник – доцент кафедри ГНКМ В. Осадчий).

Вітаємо наших уже випускників та їх керівників і зичимо подальших творчих успіхів і злетів!