Просвітницький університетський вебінар для здобувачів вищої освіти перших курсів

26.09.2023

Здобувачі перших курсів усіх рівнів вищої освіти та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка нашою кафедрою, 26 вересня 2026 р. долучилися до просвітницького вебінару, на якому були розглянуті питання інтернаціоналізації освітнього процесу, дотримання академічної доброчесності, запобігання корупції, булінгу, гендерної дискримінації в університеті тощо.

Спікери надзвичайно інформаційно ємно, з посиланням на локальні нормативні документи КрНУ висвітлили основні питання організації освітнього простору нашого університету: Д. Загірняк продемонстрував всі функції та можливості офіційного сайту КрНУ; А. Сергієнко розкрила алгоритм дій під час виявлення корупції, шляхи її подолання та запобігання; О. Швець доповіла про питання академічної доброчесності; О. Літвінова – про психологічну підтримку здобувачів, розкрила процедуру протидії булінгу, висвітлила гендерну політику університету; Л. Васечко закцентувала увагу на правових засадах протидії булінгу в навчальному закладі; А. Гладир розповів про університетську політику інтерналізації, про міжнародну діяльність КрНУ та про можливості міжнародної співпраці.