УЧАСТЬ У ХХІ МІЖРЕГІОНАЛЬНІЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ВИСТАВЦІ «ОСВІТА ТА КАР’ЄРА»

24.02.2024

23-24 лютого на базі нашого університету було проведено ХХІ Міжрегіональну спеціалізовану виставку «Освіта та кар’єра». Учасниками заходу були 11 закладів освіти Полтавського регіону, а також гості з Харкова. Організатором виставки традиційно є Кременчуцьке відділення Полтавської торгово-промислової палати. Мета виставки – поінформувати потенційних здобувачів щодо спеціальностей, допомогти абітурієнтам знайти навчальний заклад відповідно до їх інтересів та схильностей.

З привітальним словом виступили ректор Кременчуцького національного університету професор М. Загірняк; заступник міського голови Кременчука О. Усанова; директор Кременчуцького відділення Полтавської ТПП, віце-президент Полтавської ТПП В. Макеєв; президент Полтавської ТПП В. Борисенко.

На виставці було представлено й спеціальності, за якими здійснює підготовку наша кафедра: 022 Дизайн, 028 Менеджмент соціокультурної діяльності та 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа.