Просвітницько-виховний захід, присвячений 222-й річниці М. В. Остроградського

22.09.2023

Наш університет носить ім’я видатного українського математика, механіка і фізика з Полтавщини Михайла Остроградського, присвоєне розпорядженням Кабінету Міністрів України від 7 березня 2007 р. № 92-р.

Традиційно щорічно для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня і другого (магістерського) рівнів перших курсів Відділом виховної та культурно-масової роботи КрНУ проводиться захід, присвячений життю та творчості нашого видатного земляка. Цьогоріч, 21 вересня, студенти спеціальностей 022 Дизайн, 028 Менеджмент соціокультурної діяльності, 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа доєдналися до просвітницько-виховного заходу, на якому було висвітлено життєпис та наукові здобутки М. В. Остроградського.