День відкритих дверей у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського

22.04.2023

22 квітня 2023 р. Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського запросив абітурієнтів та їхніх батьків на День відкритих дверей.

Фахівці Приймальної комісії розповіли про особливості вступної кампанії-23, зокрема й про календарний план цьогорічного Національного мультипредметного тесту

Долучилися до роботи й викладачі та студенти кафедри гуманітарних наук, культури і мистецтва.

Асистент кафедри Усенко О. А. розповіла про спеціальність 022 Дизайн: про умови творчого конкурсу, особливості навчання та досягнення студенів; відповіла на питання абітурієнтів.
Професор кафедри Тур О. М. розповіла про спеціальності 028 Менеджмент соціокультурної діяльності

та 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Абітурієнти задавали багато питань, що стосувалися вступу, навчання та працевлаштування. Їм дуже сподобалася можливість поспілкуватися зі здобувачем освіти, адже учасником заходу була студентка 5 курсу Книш Маргарита.