15.09.2023

13-15 вересня 2023 року у Національному університеті «Одеська політехніка», Одеській національній науковій бібліотеці та Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці імені М. Грушевського відбулись ХVI Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття» та Всеукраїнський флешмоб «Об'єднання спеціальності 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа"».

Серед учасників флешмобу були представники провідних ЗВО з різних регіонів: Національний університет «Одеська політехніка», Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Київський національний університет культури та мистецтв, Національний транспортний університет, Маріупольський державний університет, Національний університет «Львівська політехніка», Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського та ін.

На флешмобі було представлено традиції та новації спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», за якої здійснюється підготовка фахівців у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського.