Участь у воркшопі «Комунікації для менеджерів культури»

07.03.2023

Доценти кафедри гуманітарних наук, культури і мистецтва В. Осадчий, Л. Бутко, О. Мацак, В. Маслак, В. Саранча, В. Шабуніна та здобувачі вищої освіти за ОП «Дизайн», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» (В. Тітова, К. Шевченко, І. Гелеверя, Д. Кривошапка, К. Гейко, М. Книш, О. Юзва, Н. Пивняк, О. Григорова, А. Деркач) 03–04 квітня 2023 р. взяли участь у воркшопі «Комунікації для менеджерів культури», який проводився в межах Лабораторії культурної трансформації – серії практичних освітніх та нетворкінгових заходів, націлених на підтримку українських культурних менеджерів, представників громадського сектору та культурних діячів під час війни.
Організаторами воркшопу на конкурсній основі були відібрані 25 учасників які представляли такі міста: Одеса, Львів, Харків, Чернівці, Полтава, Київ, Черкаси, Дніпро, Хмельницький, Катовіце, Кременчук.
Учасники воркшопу дізналися про те, як планувати комунікаційну стратегію щодо важливих культурних та мистецьких проєктів, як скласти план та працювати з цільовою аудиторією, обговорили останні комунікаційні тренди та особливості спілкування з аудиторією під час війни. Окрім теоретичної та презентаційної частини воркшопу учасники працювали над практичними завданнями, а саме: об’єднувалися в команди і за допомогою брейнштормів створювали комунікаційну складову культурних проєктів.
Спікерки воркшопу:
Юлія Бєлікова – експертка з медій і ґендеру проєктів Internews, USAID, GIZ, U-LEAD, кандидатка соціологічних наук, авторка більш як 80 публікацій з ґендерної теорії, реклами, медіакомунікацій, емоційного лідерства та методології дослідження громадської думки.
Ірина Диба – експертка фундації «Відкрите суспільство», тренерка з лідерства, проєктного менеджменту, культурного різноманіття, недискримінації, координаторка міжнародних проєктів Представництва ЄС в Україні, ресурсного центру GURT, Українського молодіжного центру, Global Management Challenge та Olde Vechte Foundation.