Виставка до 300-річчя Григорія Сковороди

04.12.2022

Здобувачі освіти кафедри ГНКМ відвідали бібліотечну
виставку до 300-річчя Григорія Сковороди

До 300-річного ювілею знаменитого українця у читальній залі університетської бібліотеки (корпус №1) відкрита тематична виставка «Невловний птах…». В експозиції представлені маловідомі портрети Григорія Сковороди та рідкісні книги.
Директору бібліотеки, викладачу кафедри ГНКМ Олені Швець вдалося знайти фотокопії маловідомих зображень Григорія Сковороди – це роботи, виконані з шамотної глини кременчуцьким художником Олексієм Леоновим. На них Сковорода зображений ще досить молодою людиною.
Здобувачі освіти з цікавістю розглядали рідкісне видання «Энциклопедического словаря русского библиографического института Граната», яке також на представлене виставці. Це одне з перших видань в імперській Росії, де згадується ім’я видатного українського філософа.