Конкурс "Я - студент"

04.09.2023

Ось і промайнула вступна кампанія і починається справжнє студентське життя. Перші знайомства з одногрупниками і викладачами, перші враження і емоції. Ми запрошуємо усіх вас взяти участь в нашому традиційному конкурсі «Я - студент!», який триватиме з 04 вересня до 01 жовтня. Конкурс проводиться у номінаціях «Краще фото», «Краще відео», окрім того, конкурсна робота, яка найбільше сподобається користувачам наших соцмереж, отримає «Приз глядацьких симпатій». Фото і відео конкурсантів будуть розміщуватися на сторінках кафедри у Фейсбуці та Інстаграмі, а відео ще й на нашому Ютюб-каналі. Надсилайте свої фото і відео (дотепні і креативні підписи до них вітаються!) на вайбер доценту кафедри ГНКМ Віктору Івановичу Саранчі.

На переможців очікують цікаві призи. Бажаємо усім успіху!