«Квест першокурсників»

03.10.2022

Студенти спеціальностей 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна
справа та 028 Менеджмент соціокультурної діяльності взяли
участь у заході «Квест першокурсників».

3 жовтня 2022 р. у Кременчуцькому національному університеті пройшов щорічний квест першокурсників. До нього долучилися 13 команд з різних факультетів, у тому числі й студенти спеціальностей 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа та 028 Менеджмент соціокультурної діяльності. Мета заходу – познайомити першокурсників з університетом та його історією, а також з укриттями у навчальних корпусах.
Щороку студентська рада та студентська профспілка проводять квест, аби познайомити першокурсників з університетом, розташуванням навчальних корпусів та аудиторій. Цього року квест вперше проходив в умовах війни, розв’язаної Росією проти України. Тому першокурсникам одразу показали укриття у навчальних корпусах.
Цього року успіх був ще більший, кількість учасників заходу та їх активність довели, що студентам не вистачає реального спілкування, не обмеженого онлайн форматом.
Захід проходив за традиційною схемою: організатори визначили на території університету місця, куди треба було дістатися, розгадуючи загадки. Кожна з 13 команд обрала собі креативну назву та капітана і взялася відгадувати загадки квесту. Заради цього команди бігали корпусами університету, адже переможцем мав стати той, хто першим дістанеться до останнього пункту призначення. Кінцевою точкою квесту став перший корпус, куди команди повернулися після проходження маршрутів і отримали солодкі подарунки.
Завдяки квесту першокурсники ознайомилися з навчальними корпусами університету, дізналися про його історію та познайомилися один з одним.