01.11.2021

Завідувач кафедри гуманітарних наук, культури і мистецтва, доктор історичних наук, професор Маслак Володимир Іванович нагороджений медаллю Академії педагогічних наук України “Ушинський К.Д.”
Медаллю “Ушинський К. Д.” відзначаються педагоги, вчені, організатори освіти, бібліотекарі освітянських бібліотек України, громадські діячі, політики та інші за значні досягнення в галузі педагогічної і психологічної наук, особистий внесок у розвиток української освіти.
Колектив кафедри ГНКМ щиро вітає Володимира Івановича з почесною відзнакою і бажає щастя, натхнення та нездоланної життєвої енергії, не зупинятися на досягнутому та завойовувати нові професійні, творчі та академічні вершини! Земних Вам щедрот та прихильності долі, розуміння і підтримки з боку рідних, друзів та колег!