ІНФОРМАЦІЯ ПРО СПЕЦІАЛЬНОСТІ

022 Дизайн
028 Менеджмент соціокультурної діяльності
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

ЗРОБИ ПРАВИЛЬНИЙ КРОК – ОТРИМАЙ УСПІХ І ЩАСЛИВЕ СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ!

Дорогі друзі!

Ви стоїте на порозі дорослого життя, якість якого буде залежати від правильності обраного шляху. Обрати навчальний заклад для отримання вищої освіти – дуже відповідальний крок, адже часто за привабливим рекламним зображенням або гучною назвою приховуються величезні фінансові витрати і достатньо туманні перспективи щодо майбутнього працевлаштування.
Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського – єдиний державний вищий навчальний заклад IV (найвищого) рівня акредитації у регіоні. Стратегічним завданням університету є реалізація принципів та ідей Болонської декларації, вихід на міжнародні стандарти освіти, забезпечення конкурентоспроможності випускників, визнання документів про вищу освіту за кордоном. Першочергове завдання викладачів нашого університету – підготовка конкурентоспроможного спеціаліста, здатного до успішної боротьби за краще місце в промисловості, науці, техніці, бізнесі не лише в Україні, а й за кордоном.
До послуг студентів нашого університету 14 навчальних корпусів; 26 сучасних комп’ютерних класів; Інтернет; бібліотека з комп’ютерною залою; 60 спеціалізованих лабораторій; редакційно-видавничий відділ; дві їдальні; студентське кафе; концертна зала; чотири гуртожитки; сучасна спортивна база: спортивний комплекс «Політехнік», до якого входить стадіон з трибунами на 10 000 місць; основне і додаткове футбольні поля; дев’ять спортивних майданчиків; критий плавальний комплекс; легкоатлетичний манеж; чотири городкові корти; шість спеціалізованих приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять з тренажерним обладнанням, єдиний в області скеледром. Реалізувати свої творчі інтереси студенти мають можливість у вокально-інструментальних колективах, клубі аматорської пісні, КВК, студентському театрі-студії «Лілея», танцювальних колективах, вокальній студії, клубі інтелектуальних ігор «Брейн-ринг», «Що? Де? Коли?» тощо. Цікаво проходять щорічний фестиваль студентського аматорського мистецтва «Студентська весна», чемпіонат ліги КВК КрНУ, відкритий чемпіонат КВК на кубок ректора КрНУ, конкурс «Королева університету». Щороку до Міжнародного дня студента підбиваються підсумки конкурсу «Студент року».
Кафедра гуманітарних наук, культури і мистецтва (ГНКМ) готує висококласних фахівців у галузі «Культура і мистецтво» за спеціальностями 022 «Дизайн», 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності» і 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Серед навчальних предметів, які вивчають наші студенти можна виділити декілька блоків. Дисципліни загальнокультурного циклу: культурологія, теорія та історія соціально-культурної діяльності, соціально-культурна робота за кордоном, теорія та історія мистецтв, основи культурної політики тощо. У рамках професійної підготовки студенти вивчають основи менеджменту соціокультурної діяльності, основи соціально-культурного проектування, сценарно-режисерські основи, інформаційно-аналітичну діяльність, маркетингові комунікації, основи іміджелогії, основи продюсерської та промоутерської діяльності, Web-дизайн тощо. Практика проводиться на базі органів місцевого самоврядування, закладах освіти, культури і мистецтва, центрах надання адміністративних послуг, в інформаційних підрозділах різноманітних установ і фірм тощо.
Візитною карткою кафедри ГНКМ є активна участь викладачів і студентів кафедри в різноманітних наукових, культурно-масових і благодійних заходах, міжнародних проектах і програмах. Для студентів, які бажають займатися науковою роботою, на кафедрі діє науковий гурток і проблемні групи. Під керівництвом викладачів кафедри ГНКМ здобувачі освіти приймають участь у наукових семінарах і конференціях, вони неодноразово ставали переможцями ІІ етапу всеукраїнських олімпіад і конкурсів студентських наукових робіт. Традиційними для студентів кафедри ГНКМ є екскурсії до музеїв і галерей Кременчука та Полтавського регіону, подорожі до Національного дендрологічного парку «Софіївка» (м. Умань), до Національного музею-заповіднику українського гончарства (сел. Опішня), Національного заповідника «Хортиця» тощо. Кожного навчального року восени і навесні викладачі й студенти кафедри вирушають у похід на туристичну базу КрНУ, розташовану на березі Дніпра. У першій декаді листопада проводяться спортивний турнір і святковий концерт, присвячені Дню кафедри. Протягом навчального року студенти кафедри ГНКМ беруть активну участь в інтелектуальних і творчих заходах, конкурсах, відвідують різноманітні гуртки і секції.
Щороку, починаючи із 2017 р. кафедра ГНКМ реалізує міжнародний проект «Україна-Франція: міжкультурний діалог». Викладачі і студенти кафедри беруть участь в «круглих столах», семінарах і екскурсіях за участі студентів із Франції, які навчаються в КрНУ за угодою про співпрацю із Католицьким університетом. Спілкування із колегами із Європи на англійській мові проходять завжди цікаво і залишають по собі важливий досвід і приємні спогади. За угодою про співпрацю між кафедрою ГНКМ та Інститутом культури Ягеллонського університету (м. Краків) організовується обмін між викладачами і студентами в рамках проекту «Полікультура». Так, у квітні 2019 р. кафедра приймала делегацію польських студентів, а у травні того ж року наші викладачі та студенти відвідали Краків.
Отже, якщо ви зацікавлені здобути якісну вищу освіту, отримати знання, які допоможуть знайти цікаву прибуткову роботу – обирайте навчання на кафедрі гуманітарних наук, культури і мистецтва Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. На вас очікують незабутні студентські роки у дружньому і веселому колективі однодумців.